| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Pentru voi aia rockeri, ia sa va stresez cu scheva

http://www.youtube.com/watch?v=2OxWD85Ngz4

Ce ziceti de ea? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Sincer, este mult mai reușită decât Friday. Dar tot nu-mi place de Black.

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Troll! Fatuca asta, cred eu, vrea sa bata miliardul de dislike-uri la video-urile ei.

| TeoPT a răspuns:

MORI!

*da da semnele lu pește*

| FucktheSystem a răspuns:

Asta ar trebui să fie funny sau ceva? Anunță-mă și pe mine să râd.

| Polaris a răspuns:

Puteam să pun pariu pe orice vrei că o să fie Rebecca Black.

| MimiPopescu a răspuns:

Si am crezut ca a renuntat dupa oribila melodie cu zilele saptamanii. Nu putea si ea sa isi cumpere chiloti cu zilele saptamanii si sa ne lase pe noi in pace. O sa dispara din peisajul muzical cat de curand. Sa speram.

| DreamAutopsy a răspuns:

GUNOI!
O altă "Alexandra Stan"

| adinaxD a răspuns:

Mai bine decat Friday

| 3DPixel a răspuns:

Intrebarea asta este pur si simplu inutila. Evident ca daca este adresata pr "roackeri" vei primi numai raspunsuri gen..."Nu-mi place"(in cel mai bun caz).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place, si melodia aia... Friday..este pentru copii intre 6 si 10 ani straight face laughingwinking

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Nu prea o simpatizez pe Rebecca asta. Melodia incepe foarte frumos dar refrenul o strica. trebuia ceva mai tare, mai cu viata, mai rock xD. nu stiu daca ma explic dar nu-mi place. oricum fiecare cu parerea lui.