| rekii a întrebat:

Peste cateva zile am un concurs de chitara si nu stiu ce melodie sa pregatesc...straight face imi puteti spune cateva melodi nici usoare dar nici grele (vocea putin groasa ) dau funda

Răspuns Câştigător
| Dany20 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=j4y-RzVGrHg succes la concurs!

5 răspunsuri:
| lila_7629 a răspuns:

Te amo rihanna... e super...

| spad3r a răspuns:

Copilita fara minte big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti asa frumoasa

| usernamebpla a răspuns:

Daca vrei melodie romaneasca de la 3 sud est : alaturi de ingeri si vorbe care dor (asteas usoara, le cant si eu la chitara ) iar pe engleza I`m yours de Jason Mraz sau Runaway train by Soul Alumis

| miky06 a răspuns:

Canta si u ce vrei ce ti place