| Imm0rtal a întrebat:

Piesa noua a Alexandrei Stan, "Alexandra Stan - Mr. Saxobeat" ( http://www.imm0rtal.ro/alexandra-stan/mr-saxobeat-video_ e4e8964bf.html ). Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| afterlife a răspuns:

Ce pot sa spun:o alta specie de animale strigatoare a fost lansata pe piata muzicala romaneasca. Felicitari! Alexandra Stan este liderul tribului de maimute electrocutate, care se etaleaza in fata poporului, aratandu-si frumuseata exterioara, si frangand inimi cu vocile lor de muze.
Cu Romania inainte! tara cu cel mai mare ''rang de productivitate''al acestei specii care se inmulteste precum iepuriihappy.

3 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Destul de frumoasa!

| chemicalX a răspuns:

Este cea mai urata piesa si cel mai oribil videoclip. fetita asta n-are pic de originalitate. am auzit ca este din mogosoaia sau nu stiu, nu ma intereseaza. happy

| icsulescu a răspuns:

Frumusica piesa happy. Trebuia lansata mai devreme... vara, la mare putea sa aiba succes.