| Cattalina a întrebat:

Pliss funda + vot! deci in episodul de azi din Fructul oprit, a fost o melodie cand Julian statea pe malul raului asteptand-o pe Lucrecia si se gandea la clipele cu ea, in tot acest timp a fost o melodie, cum se numea?:-ss Rasp. urgent va rog :X

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Vai, vreau si eu sa stiu cine interpreteaza mel aia, daca afli imi dai un mesaj privat te rog :*

| Cattalina explică:

Nui asta crying(

| Cattalina explică:

Nu is astea straight face Sunt din episodul 99 inainte ca lucretia sa ajunga si inainte sa ii zica la julian ca ii insarcinata