| Biiaancaa a întrebat:

Pllzz HELP! As vre sa imi spuneti plz cum se numeste o melodie care are niste versuri la un momentdat cam ca astea,, and on again tonight i'm singing a song", si la inceput incepe sa cante o chitara iar melodia este cantata de o fata...
E cam tot ce stiu despre ea si stiu ca e putin si cam complicat si de asemenea sunt nesigura pe versurile care l'am dat dar... plz fara raspunsuri aiurea. Multumesc MULtT anticipat! FUNDAAAA+vOT!

Răspuns Câştigător
| DreamingAloud a răspuns:

Amy Macdonald- this is the life?
http://www.youtube.com/watch?v=ng8KQq0L0eY

3 răspunsuri:
| Biiaancaa explică:

Mersi happy dar nu e asta sad...

| asdfghjklkjhgfdsa a răspuns:

Tu nesi dc nu i-ai dat la fata aia care o zis cu amy mcdonald funda? ha? ca aia ii