| Insurgent a întrebat:

Plzz spuneti-mi cateva din cele mai tari trupe de Heavy Metal

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Judas Priest
Iron Maiden
Dio
Ozzy Osbourne
Black Sabbath
Crimson Glory
Ratt
Quiet Riot

| Necrophagist a răspuns:

Wasp,Candlemass,Dream Theater,Queensrÿche,Steelheart,Motorhead,Slayer,Yngwie Malmsteen,Rainbow,UFO,Diamond Head, Megadeth, Danzig

| Nyghtshadow a răspuns:

Sunt o gramada: Iron Maiden, Cargo, Trooper (sa zic si trupe romanesti, nu de alta), Metallica, Led Zeppelin, etc. E foarte larg genul muzical.

| Luannah a răspuns:

Eu nu stiu formatii cunoscute...dar stiu cele care-mi plac mie:Iwrestledabearonce,The Agonist, Cadaveria(horror metal), Kalmah...gasesti mai multe pe herz aus metal.com