| ImmortalQueen a întrebat:

Spuneti-mi niste trupe de black metal sau heavy metal. Sau cine asculta, sa`mi de`a melodii preferate happy

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Black : Bathory, Behemoth, Immortal, Marduk, Burzum, Cradle of filth, Dark Funeral, Dark Moon, Gorgoroth, Dimmu Borgir.
Death : Sepultura, Septic Flesh, Amon Amarth, Necrophagist, Kataklysm, Meshuggah, Children of bodom, Vader, Atheist, Vaginal Jesus.

| Necrophagist a răspuns:

Blackul e inclus in heavy.Ia clasicii gen Burzum,Emperor, Ulver, Limbonic Art