| JustACuriosPerson a întrebat:

Poate cineva sa-mi sugereze niste melodii de vara in romaneste sau macar in engleza. cele mai frumoase dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| METALL2000 a răspuns:

Andra- Colt de suflet,alex velea-minim doi,l a more femina, like chocolate -maria maria, loren-euphoria, selena gomez-robot sper ca ti-am fost de foloshappy, funda? kiss puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Hai,săriţi toţi cu ţiganul...

| Xtadelo a răspuns:

Pentru tine : www.youtube.com

| selysol a răspuns:

Hey cred ca sti hit-ul verii vara nu dorm de conecter? sau lemonade de alexandra stan? de asemenea vara rece de kamelia gaseti mai multe pe youtubehappy

| METALL2000 a răspuns:

Mersi pentru funda happykiss

| LauRentiuRaul a răspuns:

Connect-R Vara Nu Dorm, Alexandra Stan Lemonade, Inna WoW, Raluka Surrendered My Love si multe altele. Daca mai vrei mai am.