| Semi0mu a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cum se numeste melodia de pe link-ul asta? :( http://xatspace.com/JustSmilex3 (scuze categoria dar sunt disperat...)

3 răspunsuri:
| RuxiLysm a răspuns:

Doamne fereste! Tu chiar esti prost. Ala e un chat online. Pe care admini baga ce muzica vor ei.

| Semi0mu explică (pentru RuxiLysm):

Prin ce ai scris te-ai facut singura proasta :*. Acela este un channel al unui player de pe un xat de pe metin.happy Daca erai asa tare`n gura dadeai click dar ma rog.^ ^.

| RuxiLysm a răspuns (pentru Semi0mu):

Scuze, dar cu cine vorbesti? happy
" Prin ce ai scris te-ai facut singura proasta :* " Nu prea cred, mai mult te-ai facut tu.
" Acela este un channel al unui player de pe un xat de pe metin. " Si ce imi spui mie? Ori cum este un player [admina] care baga ce muzica vrea el.
" Daca erai asa tare`n gura dadeai click dar ma rog.^ ^. " Daca erai asa destept cum te crezi, stiai ca am dat click pe link.