| copyne a întrebat:

Pot inlocui finalele de la o combina muzicala la alta?
am o combina muzicala philips fw c390 si un philips fw326 si as vrea sa stiu daca pot sa iau finalul de la philips c390 sa il pun pe fw326

1 răspuns:
| bobbytronic a răspuns:

In general nu se poate daca nu au aceeasi putere. Ar fi bine sa fie acelasi model. Daca se potrivesc, cel mai bine ar fi sa iti confirme cineva specializat in domeniu, pentru ca din punct de vedere tehnic se poate, dar, nu poti fi sigur ca nu iti bubuie tot sistemul.