| AlexandraGavris a întrebat:

Hey prieteni, am o intrebare, cum pot sa conectez o combina muzicala Philips fw c155 la laptop?. hellp me happy.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ca sa faci combina sa redea semnal de la laptop, nu cred ca ai alta solutie decat sa iei semnalul de la casti si sa il conectezi la intrarile L-R ale combinei. Nici unul din laptopurile mele nu are alt tip de iesire audio.
Daca vrei alt tip de aplicatie (de exemplu inregistrat pe laptop de la combina) trebuie sa ne spui exact ce vrei.

| AlexandraGavris explică (pentru SkyPilot):

Eu vreau sa conectez combina muzicala la laptop ca sa se auda in boxe ( de ex cand ma uit la un film sa se auda mai tare ). multumesc!