| anonim_4396 a întrebat:

Prin anii 70-80 era o melodie frantuzeasca plina de erotism care incepea prin lovirea unor cristale, apoi se auzea o convorbire telefonica intre doi amorezi, iar la un moment dat aparea sotul inselat si impusca pe amandoi - poate cineva sa-mi spuna cum se chema melodia?

1 răspuns:
| TUDY4X4 a răspuns:

Nu sti cateva cuvinte sa fredonezi.Nu conteaza, daca nu le scrii corect.Sau cauta pe .MIDOMI...Este un program care cauta melodii, daca sti sa le fredonezi putin.Succes!