| Daria84 a întrebat:

Propuneri de muzica rock (nu conteaza daca e noua sau veche)

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Deep Purple, Led Zeppelin, Scorpions, Rammstein, Merilyn Manson, Pink Floyd, Black Sabbath, Aerosmith, Bon Jovi, Three Days Grace, Breaking Benjamin, System Of A Down, Disturbed, Metallica, Nirvana, Guns n' Roses, Linkin Park, Nightwish, Iron Maiden, AC/DC, Pheonix, Vita de vie, Cargo, Korn, Fade, RED, Green Day, Muse, Beatles, Red Hot Chili Pappers, Kamelot, Apocalyptica, Depeche Mode, Lamb of God, U2, Rolling Stones, The Doors, Abba, Opus, Godsmack, Roxette, Eric Clapton, Europe, Hoobastank, Dio, Alice Cooper, The Cranberries, Guano Apes, Eagels, Queen si mai sunt nu imi vin in minte acum.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ZKrwJzGg0k

| Enna18 a răspuns:

Eu nu ascul prea mult rock.dar imi place asta : http://m.youtube.com/watch?v=IP2oZPCRe2U

| Sociopat a răspuns:

Judas Priest, Tool, A Perfect Circle, Gojira, Pearl Jam, Alice In Chains, Sepultura, Pantera, Blind Guardian,

| Cameliapantiru a răspuns:

Elvis Presley, Beatles, Queen, Pink Floyd, Scorpions, Deep Purple, Iris, Iron Maiden, Rolling Stones, Guns'n'Roses, AC/DC, Led Zeppelin, Bon Jovi, Eagles, Eric Clapton, Tarja Turnnen, Cargo

| TrialByFire a răspuns:

Motorhead

| Atatha_MaRy_1997 a răspuns:

Slipknotwinking.