| anonim_4396 a întrebat:

Prostii de la radio difuzeaza Justin Bieber si nu asta : http://www.youtube.com/watch?v=0CMV4lVgToo&feature=share ?

5 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Muzica din zilele noastre... tot ce e bun e dat la o parte. Faraonul e pur și simplu genial! Are o voce inconfundabilă, păcat că nu e foarte auzit.

| Crucified a răspuns:

Tu eşti cumva DeliciousZul, aia cu 100 de like-uri la comment? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Crucified):

Nu m-am uitat la comentarii big grin. Mi-a dat-o unu/a pe ask big grin.

| ViVi99 a răspuns:

Pentru ca melodiile lui JB sunt mai populare decat asta. Cam asa merg lucrurile... oh go on

| raf11 a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa glumesti, trebuie sa-ti exprimi punctul tau de vedere nu sa te influenteze comentariile de mai jos...