| Tokha a întrebat:

Puteţi să îmi daţi informaţii despre Lady GaGa? Dar să nu primesc răspunsuri de genul "Scrie pe Google Lady GaGa wikipedia" sau "Caută pe Wikipedia Lady GaGa".

Răspuns Câştigător
| Gabriel_3333 a răspuns:

Numele real este Stefani Joanne Angelina Germanotta. S-a nascut in pe 28 martie 1986.Primul contract l-a semnat la 19 ani. Ea pretinde ca pentru realizarea videoclipurilor si a versurilor se inspira din moda.
Gaga a depasit un miliard de vizualizari pe canalul de youtube fiind de asemenea prima.
La scoala ea a avut probleme fiindca era mai excentrica si nu era prea agreata de colectiv

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe frig umbla in sutyen si chilot