| anonim_4396 a întrebat:

Ia sa vedem noi cate raspunsuri primesc eu la ACEASTA INTREBARE TAMPITA:

Buna... am id-ul lui Lady Gaga dar nu a intrat pe el. Mi-l puteti da voi pe cel adevarat + Numarul ei de telefon?
daca puteti, si nr. de tel. + ID-ul lui Justin Bieber

funda

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

In primul rand, imi place ca ai abordat intrebarea intr-un mod batjocoritor. adica ma refer la faptul ca ai zis ca e o intrebare stupida. si chiar asa si e, si cred ca ai vrut sa demonstrezi cat de stupide sunt toate intrebarile de acest gen [ ps: macar tu sti ca sunt stupide laughing ]

deci. ca sa-ti raspundem totusi la intrebare tongue

1. id-urile vedetelor n-o sa fie never date in public si cred ca se intelege de ce.

2. la fel si nr de telefon.

deci, spun o data pentru toata lumea care are fantezii ca va primi id vedetelor, ele nu-si dau niciodata id-urile si nr de tel in public, pentru ca ar fi bombardate in fiecare zi cu milioane de massuri si emailuri. Doar prietenii cei mai apropiati si familia le au.

Asa ca maturizati-va, oameni buni!

Toate cele bune,

Lissa!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| larousee a răspuns:

Daca nu adaugai "tampita" primeai multe, ca te luau toti la misto laughing