| HerOdotA a întrebat:

Puteti sa-mi dati siteuri cu acorduri la chitara pentru pentru copii mici ca este cumatria varului meu dar nu gasesc? Va rog dati-mi raspuns cit mai curind.Mersi anticipat.

P.S
Promit sa dau fundita raspunsului care ma va ajuta cel mai tare

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Nu exista acorduri de copii mici.Cauta acordurile A,B, C, D, E, F si G.

| HerOdotA explică:

Nu pentru copii mici dar ca sal cant pentru un copil mic la cumatrie

| Popescu_Andrei_1998_IuHC a răspuns:

Daca vrei sa canti si vocal i.ati o chitara acustica. si iti sugerez una 4/4