| HaruhiFujioka a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati si mie niste melodii mai lente? Gen Julia Jianu - 1000 de vise sau ca si inceputul de la Determinate - Lemonade Mouth? De preferat pe engleza sau pe romana, dar se poate si pe japoneza sau coreeana (mda sunt fana KPop si Jpop laughing ) dar doar limbile astea. Si sa nu fie gen mai rock. Multumesc! Dau funda! happy

4 răspunsuri:
| HaruhiFujioka explică:

A da uitasem. Daca se poate, melodia/melodiile sa fie cantate de femei

| Miah a răspuns:

Secret Garden-Next to you, Big Bang-Haru haru, Jung Yeop-Thorn flower, Directia 5-O fată ca ea, Yi San-Promise. Sper să-ți placă

| Miah a răspuns:

Avril Lavigne-Innocence, BigMama-Just one day, By2-You mei you, 49Days-Forewer always, Jang Nara-Sweet dream, etc.