| LoVeLiFeEe a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste melodii dragute in romana (mai sensibile, dance, de dragoste dar nici foarte)? Nu conteza daca sunt vechi sau noi, sa fie! big grin multumesc anticipat! ( pot sa fie si melodii in engleza dar sa fie frumoase si nu miorlaite si nici cele in romana sa nu fie asa).

Răspuns Câştigător
| sweet2kitty1049 a răspuns:

3 sud est vorbe care dor, clipe; blaxy girls if you feel my love, nu suporti, e vina mea, oare trebuie sa pierzi; deepside deejaya never be alone; basshunter now you're gone; dj project mi-e dor de noi, inca o noapte, hotel; dj layla city of sleeping hearts, single lady...nu sunt toate pe care le stiu dar nu-mi mai amintesc; sper sa-ti placa happy

2 răspunsuri:
| Abstract123456 a răspuns:

Elena gheorghe-te ador e preferata mea din categoria --dragoste, dance. have funbig grin