| LadyLilith a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste melodii triste de dragoste mai ales in romana, dar si in engleza si in spaniola? Melodii mai vechi daca se poate, dar nu din anii '80, de artisti mai putin cunoscuti. Pentru cele mai multe si mai frumoase funda si pentru restul vothappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti dau cateva din playlist`urile mele! big grin
Can`t take my eyes off you - Lady Antebellum
Garou- Gitan
Enya-Only time
Amru Diab - Tamally Maak
Iron&Wine- Flightless bird
Stone Sour-Zzyzx Rd
Nightwish - While Your Lips Are Still Red
Craig David - unbelievable
Evanescence - My Immortal
Anne Marie-Imi pare rau

Cred ca sunt destule, daca mai pun cativa macar cat am pus eu, faci rost de cateva melodii dragute! :*

1 răspuns:
| Aliiinutzatha a răspuns:

Bambi 2 ochi caprui,ana maria ochi taii, blaxy girls dear mama, blaxy girls e vina mea,