| MerryCool98 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie un site de unde pot sa download-ez muzica cand vreau? Multumesc!

7 răspunsuri:
| MusicMyLife a răspuns:

Desigur. Este un seit www.fisierulmeu.ro dar acolo trebuie sa iti faci cont si e mai complicat. Eu folosesc YouTubeConveror P. S. este un seit: http://www.video2mp3.net/index.php intri si poti descarca orice melodie de pe youtube. Trebuie sa copiezi doar linkul melodiei de pe youtube si o pui acolo. Cu copy (ctrl+c) si paste (ctrl+v). P. S. sa alegi inainte High Quality. :D

Sper ca te-am ajutat. fundita ceva? PLZZZZ daca nu atunci...

Bafta in continuare :-h

| Sarucka a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/index.php iti spun sincer ca merge si e super (dai fundita?)

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Fisierul meu.;) De aici poti sa si downladezi melodii si le si poti asculta.: http://fisierulmeu.ro/. Pa-pa:*.

| xLikeTpu a răspuns:

Buna.
Downloadeaza-ti trilulilu downloader.
Nu e site, desi poti sa pui URL or LINK, cand vrei, si poti descarca melodia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti sa downloadezi dupa youtube si deupa fisierulmeu.com

| christina_7091 a răspuns:

FisierulMeu.ro

sau

FileSharewinking