| anonim_4396 a întrebat:

Recent am vazut pe youtube aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=juqyzgnbspY si vreau sa va intreb cat de veche este, fiindca am gasit postari de acum un an si melodia devine populara tocmai acum. Daca tot suntem aici ziceti-mi si ce parere aveti despre melodie.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ce conteaza de cat de veche e melodia? Bine, in cazul asta cat de vechi e gunoiul?

| Xenya a răspuns:

Melodia este pentru copii mici. Poate fi folosita pentru a adormi copii cu varsta de pana la 3 ani. Cat despre popularitate eu nu am auzit deloc aceasta piesa pana acum.

| Neberius13 a răspuns:

Ce conteaza cat e de veche...

| Emblaze a răspuns:

Asta nu e melodie