| anonim_4396 a întrebat:

Recomand tuturor melancolicilor "Iertarile"a lui Gabriel Dorobantu.Va place? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Da.melancolicilor si nu numai!

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Pur si simplu...superba!
cumva, mataluta... te regasesti in melodia cu pricina!
mai harciog...esti o pacoste pe capul harcioagei... dar stii ca te iubeste asa pacatos cum esti...
sa n-o mai superi!
va iubesc...prietenii mei!

Janina
| Janina a răspuns:

straight face am cautat pe youtube muzica lui...imi era dor de acest ritm happy

| EUSIATIT a răspuns:

Nu am ascultat o dar cu siguranta o voi face. sper sa o gasesc pe site nu? sau sp unde sa o gasesc? merci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andrutza e problema ei. Nu prea imi mai permite timpul sa-mi dau cu parerea...