| Kurono a întrebat:

Recunoaşte cineva melodia? E o melodie veche, versurile sunt cam aşa: Tată, eu vin la mormântul tău, în genunchi mă rog la Dumnezeu, poate, face vreo minune, să fii iară-şi tată lângă mine...

Cam astea sunt versurile ce mi le amintesc, aş aprecia dacă mi-aţi spune numele acestei melodii. O seară bună.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.trilulilu.ro/muzica-manele/liviu-pustiu-la-mormantul-tau
Asta este melodia cautata de tine.
O zi frumoasa sa ai:)

| Kurono explică (pentru caramela):

Caramela, îţi mulţumesc extrem de mult, asta e, mulţumesc mult de tot.

| caramela a răspuns (pentru Kurono):

Cu placere si ma bucur ca am putut fi de foloshappy
O zi buna sa aihappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai căutat în repertoriul lui Ionuț Dolănescu și nu ai găsit?
Oh, cred că melodia aceasta o cauți...
http://www.youtube.com/watch?v=jpgzZ5XOxJw

| Kurono explică (pentru anonim_4396):

Nu e asta, mersi oricum, apreciez gestul.