| StephanSaiyan a întrebat:

Rock/Metal sau Manele?
Argumentati Raspunsul. happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock = ce-i ala?
Metal = n-am auzit
Manele = da imi plac
Zmeu` Ninja` = perfect.

| BIoody a răspuns:

Rock/Metal - pai eu sincer ascult rock alternativ gen nu-metal sau grunge dar acum fiecare cu gusturile lui.
Rock-ul iti ofera adrenalina la ritmuri joase si repezi cu beat-uri ridicate. Si creste ritmul energetic nervos al subconstentului, cheste care pe unii ii oboseste iar pe altii ii activeaza sau chiar inebunestebig grin scoate latura negativa devil
Manelele...decat muzica de mahala parerea mea.
Prefer Electronica, Dance, Pop, Pop-rock, Rock Alternativ si stilul gotic.

| McLISTO a răspuns:

Rock pentru ca rockul descrie libertatea, sentimentele si viata reala. Nu ceea ce gandesc unii oameni.

| Elena2106 a răspuns:

Rock pentru-ca. Rockul Romanesc si Metalica