| sairunfhrx a întrebat:

Rockerasii! Care-i trupa voastra preferata? >:

Fara misto! love struck

43 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Rammstein

| TeoPT a răspuns:

Breaking Benjamin, Forever and ever.

| LastChance a răspuns:

Dacă mă consideram un "rockeraş" îţi şi spuneam.

| Diabolique a răspuns:

Nirvana si Rammstein!

| ZoeyMe a răspuns:

Black Veil Brides:X

| itscloudyoutside a răspuns:

Escape The Fate, Three Days Grace.
Pfff, "rockerasii"... -_-

| vreaumuzica a răspuns:

Mie unul imi plac Linkin Park, Rammstein si astia ( http://vreaumuzica.ucoz.com/....../7-1-0-243 )

| adi4ever a răspuns:

Aerosmith si Scorpions

| Element25 a răspuns:

Black Veil Brides si Bring Me The Horizon :X

| OmletteDuFromage a răspuns:

Nu sunt rockeras, ci rocker, dar sa zicem ca la asta te refereai: ac/dc, megadeth, led zeppelin.

| reversethiscurse a răspuns:

Apocalyptica... him, bring me the horizon, escape the fate, black veil brides, megadeth, nirvana, slipknot, sepultura.
intr.un cuvant toate trupele pe care le ascult... imi e foarte greu sa aleg una din ele

| HelterSkelter a răspuns:

Megadeth,Led Zeppelin,Yes,The Stooges,The Beatles, The Doors, Nirvana

| Pukka a răspuns:

Preferata este Adelitas Way alaturi de Nightwish.
Insa mai sunt si We are the fallen, Apocalyptica, Breaking Benjamin, Skillet, Nickleback, 30 second to mars, si o multime de alte trupe. big grin

| loveiseverything a răspuns:

Placebo, Him, Muse

Răspuns utilizator avertizat
| kRedhead a răspuns:

Se pare că sunt singura care scrie trupele astea: Disturbed, Pantera, Evanescence, BrokeNCYDE şi Three Days Grace. Şi nu sunt "rockeraş", ci rocker happy.

| Trinitas a răspuns:

C***e pe zacusca
http://www.cpz.bravehost.com/
(N-am auzit in toata viata mea o melodie de-a lor, dar numele e destul de cul)

Si Iron Maiden

| Cristianne a răspuns:

Megadeth.Aerosmith.Skillet.Vixen.Slipknot.

| AudImagini a răspuns:

Hai la mama, rocarasii, hai la mama!

Nirvana si Pantera

| R0XANNE a răspuns:

30 seconds to mars
Flyleaf
The Rasmus
Skillet

| AliceInMordor a răspuns:

Metallica

| DevilWeasel a răspuns:

Uhm...rockerasii?
Eu ascult Guns'n'Roses, Aerosmith, AC/DC, Slipknot, Rammstein, Nirvana, Incubus, Trading Yesterday si inca foarte multe xD

| Rush a răspuns:

Bon Jovi

| Șâret a răspuns:

Aerosmith.
(Rockerașii, wtf?!)

| AloneQsFini a răspuns:

Nirvana si Gnr

| NoNameMe13 a răspuns:

Nu sunt "rockerasa"hee hee, dar imi plac melodiile Cinema Bizarre - Forever or never si Thirty Seconds To Mars - The Kill

| patrick98 a răspuns:

Linkin Park

| LolNope a răspuns:

Metallica,Rammstein,Nirvana si Bon Jovi.

| MademoiselleV a răspuns:

Rockeraşi?
Ar fi Green Day, Metalica, Guns N`Roses, Paramore, Skillet. O zi bună!

| MegadetH666 a răspuns:

Megadeth, Metallica, Iron Maiden, AC DC, Scorpions \m/