| sairunfhrx a întrebat:

Rockeri adevarati vreau id care aveti musica pe calk sa-mi dati si miee.; x

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mori in chinuri, esti poserita.Nu esti rocker. Daca ti-as da prin messenger Sepultura, Sonata Arctica sau Rammstein ti-ar exploda creierul ca n-ai putea sa procesezi asa ceva, asa minunatie.Tu asculti doar gay-rock.Mars!

| adi4ever a răspuns:

Alta care se crede roackerita.Ba ne faceti de rusine...@Dumnezău: Nu suporta sa asculte Scorpions,dar Sepultura, In Flames, Slayer sau Arch Enemy...Asa ca lasa si asculta niste populet!

| OmletteDuFromage a răspuns:

Idem adriamlaughing...def leppard, scorpions, bon jovi sunt duritati pentru ea rolling on the floor

| sairunfhrx explică:

Ba sunt ba dumniezau tau love struck ba chiar ascult trupele alea nu numa gay-rocklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
„chiar ascult trupele alea NU NUMA gay-rock"
Tu realizezi ce ai zis? cred ca voiai sa scrii „chiar ascult trupele astea NUMAI gay-rock NU"!

Stii tu vorba aia „gura pacatosului adevar graieste"winking.

| LonelyShadow a răspuns:

Patetic.