| anonim_4396 a întrebat:

S-ar putea sa pun o intrebare cam prosteasca, insa imi aduc aminte de o melodie faina de prin 2007 cred ca, nu sunt singur, nu stiu cine o canta, nu stiu cum se numeste, stiu doar ca era parca intr-un desert, era unu care repara o masina afara parca, si dupa aia vine o tipa cu masina acolo, cred ca e romaneasca melodia, poate o stiti voi happy. Mersi

4 răspunsuri:
| green_3524 a răspuns:

Cauta sean paul

| louise a răspuns:

Parca-mi amintesc de videoclip. cu o masina rosie sau albastra? dar nu stiu ce melodie sa zic ca e laughing

| freaky95 a răspuns:

Era un slabanog care canta, si cu o tipa tare laughing