| beatleman a întrebat:

S-au implinit 50 de ani de la infiintarea trupei The Beatles si propun o melodie in cinstea lor:http://www.youtube.com/watch?v=TU7JjJJZi1Q&feature=relat ed

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imi aduc aminte cu nostalgie de acele vremuri, am crescut cu muzica lor si era sarbatoare cand o ascultam. Imi placeau si imi plac si acum toate melodiile, dar preferatele mele sunt Let it be, Hey Jude, Yellow submarine, Revolution etc. Din cand in cand mai ascult cantecele lor, le prefer celor de astazi. Numai bine!

| Miяu a răspuns:

Aceasta melodie e preferata mea :X:X

| foxi a răspuns:

Ce repede au trecut anii! Au fost titani!

| Aenoenienanonim a răspuns:

Zob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur sa vad ca lumea mai apreciaza muzica buna!