| mihaiwz98 a întrebat:

Sa zicem ca vreau sa urc o piesă pe yt.Cant niste versuri pe un beat in audacity si salvez proiectul.Mai departe ce e de făcut? am nevoie de alt program? ăștia cu piese bine editate si clare cum fac asta? spre exemplu editarea vocii,elimimarea unor sunete,claritate mai ridicată,vreau să inteleg ce mai trebuie făcut sa fie o piesa reusita, intelegeti ce vreau să zic.Dau funda

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca vrei sa iasa ceva de calitate incerca sa inveti sa folosesti Adobe Audition si daca vrei sa faci video cu lirycs foloseste Adobe after effects.