| myelys a întrebat:

Sal, as vrea sa descarc melodia TTYLXOX de Bella Thorne. Imi dati si mie un link ca sa in descarc fara a instala vreun program sau fara a imi face cont. Daca nu il gasiti simplu merge si imbinat cu "Somathing to dance for".

Răspuns Câştigător
| RalucaSmile a răspuns:

Nu o prea stiu pe aceasta Bella Thorne, dar orice melodie ar fi, intra pe youtube, copiaza linkul si scrie-l aici http://www.listentoyoutube.com/,asa poti descarca orice de pe youtube, eu asa fac cu toate melodiile. Sper ca am fost de ajutor.