| listarlove a întrebat:

Dati-mi niste instructiuni pentru cum as putea sa copiez niste melodii de pe pc pe cd cu nero...

Răspuns Câştigător
| xxxnonamexxx a răspuns:

Intri in nero, dai make data cd sau audio cd sau mp cd cum vrei tu iti apare casuta, si in dreapta dai add si de acolo iti selectezi din pc ce vrei sa bagi, dupa accea dai next, selectezi viteza pentru sciere (daca vrei sa ti-l citeasca si la dvd player este bine sa-l scrii la viteza de 16) apoi dai burn si astepti sa fie gata

1 răspuns:
| NedelcuRemus a răspuns:

Pai intri in nero expres dupa aia bagi cd-ul(de preferabil la cd nu la DVD) acolo sus selectezi cd in ce driver e cd-ul dai la music si dai la data disk. Apoi dai nero si dai add.Iti alegi ce melodii vrei si dai next si dupa aia dai burn.
Funda plss?