| pufarina a întrebat:

Sal ma puteti ajuta si pe mine as vrea sa pu muzica de pe calculator pe cd ma ajutati cum se face ca am incercat si nu am putut... cele mai bine explicati dau funda:X mersi mult

3 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Daca ai nero. e foarte simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu unu din aceste programe http://www.panalu.net/search/label/MASTERIZARE, e simplu tu nu trebuie sa faci nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol rolling on the floor))) nu sty sa bagi dp pc pe cd? rolling on the floor) auzi ucati ani ai... vreo 10?big grin