| IonutSavu97 a întrebat:

Sal TPU am auzit la radio o melodie si as vrea sa aflu si eu cine o canta si cum se numeste versurile sunt cam asa,, I need somebody to love me " si avea un ritm reggae funda si vot

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

B.b. King - Don't go no farther
Justin Bieber - Somebody to love
Neeland - Somebody to love
Shirley Brown - I Need Somebody To Love Me sau Mark Ronson ft Boy George - Somebody To Love Me

| SDC a răspuns:

Shirley Brown - I Need Somebody To Love Me sau Mark Ronson ft Boy George - Somebody To Love Me

| alin4 a răspuns:

Descarca tunatic instaleaza-l apesi pe butonul ala si lasi melodia sa cante si el ti-o afla

| patadeculore a răspuns:

Mark Ronson feat Boy George