| ANDREI118932 a întrebat:

Care este prima melodie lansata de B.U.G. Mafia? Daca puteti sa imi lasati si un link de unde pot sa o ascult.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

In anul 1994 au scos primul album numit "Mafia".
Nu-mi mai amintesc care a fost prima... le gasesti pe toate in link.
Albumul cu numarul 3 din 1996 imi amintesc ca a avut mare succes!
AICI AI TOATE ALBUMELE:
http://scandalosmusic.all-up.com/t33-bug-mafia-toate-albumele

| Cătălin_Ionuț_2004 a răspuns (pentru RoyDupuis):

De fapt in 1995, ei cantau in engleza pana sa se intalneasca cu Uzzi, dar acele piese nu mai exista.

1 răspuns: