| susanumarian a întrebat:

Sal TPU care stie cel mai simplu program de inregistrat muzica si editat cel mai usor cu microfon (ma refer la editat la schimbarea voci si sa pot sa pun un bass sau ceva muzica pe fundal nu prea ma >pricep.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| adybutterfly a răspuns:

Power MP3 Cutter Joiner poti tăia sau poti lipi fișiere în format MP3, WAV, WMA și OGG. Poti stabili un timp de pornire și unul de final pentru a efectua o tăietură sau poti deschide diverse fișiere și le poti uni, într-unul singur.