| adi941 a întrebat:

Sal TPU!
Cum fac sa ascult radio Zu pe calculator?
Daca se poate explicati-mi cum fac cu bs-player.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna,poti asculta aici http://live.radiozu.ro/
Daca vrei in BS PLayer, Winamp, VLC etc. dai asculta in winamp descarca aia si porneste-l cu BS Player.

| Traianosik a răspuns:

Poti da o suma mica de bani si sa iei WinFast Wizard sau Tanner TV care are optiunea si Radio FM. Nu este scump se ficseaza in Central Unity( Unitatea Centrala) si se si instaleaza. Ai in cutie tot ce-ti trebuie la el si telecomanda si tot. Se gaseste la magazinele IT la Flanco mai ales si la Altex.