| junkistul a întrebat:

Sal TPU vreau niste piese rap romanesti de dragoste de ex ghuess who decat sa minti va multumesc pot sa fie si vechi si noi

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Indiferent-Te iubesc, Nane-ganduri la miezul noptii, Nane-Doar o sansa,-Indiferent ft Bebe - Te iubesc
Bullet-Abravia; x, Pacha Man feat Ada-Loverboy. Fundita?:O3

3 răspunsuri:
| Rattlesnake a răspuns:

Bug mafia-la fel de prost ca tine

| DeeaDeeuta a răspuns:

Adda ft Sever-N-ai sa te schimbi,Crazy Win-spunem adio, Adda-minti murdare facute praf, JustUs-ca doi copii, JustUs-ca sa uit de noi, George ft Shaaman ft Dora-Ca doi copiihappy sper sa-ti placahappy