| DeeaSakura a întrebat:

Sall all ^_^! as vrea sa stiu ce parere aveti despre aceasta melodiie http://www.youtube.com/watch?v=VTPLOENgBQw! v-am pupat :*:*

Răspuns Câştigător
| o0Adri0o a răspuns:

Hmmm... mi se pare foarte tare happy. Sincer eu nu prea ascult formatii japoneze si aveam impresia ca toti canta rock goth si din astea pentru ca in reviste tot pe astia ii promoveaza si numai asta am ascultat dar uite ca nu e asa laughing. Mi se pare atat de ciudat sa ii vad cantand alt gen de muzica dar mi se pare super simpatic big grin [dar mai simpatic decat asta sunt tipii care canta day dreaminghee hee ]

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nici prea prea, nici foarte foarte...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai ritmul e calumea, dar nu pot sa spun nimic despre versuri, ca nu inteleg nimic laughing.nu prea ascult melodii in alte limbi (doar engleza si spaniola de obicei).

| DouaPuncteIcsulette a răspuns:

FrumOo0asa Melodhia...mie una imi placee big hug [fundita...]?