| Memories a întrebat:

Sall all.care este melodia voastra favorita?

14 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

In acest moment melodia mea preferata este Skillet- The Last Night.

| mihaela0205 a răspuns:

Alexandra Stan- Mr. Saxo Beat
http://www.youtube.com/watch?v=lAhHNCfA7NI

| resemnat a răspuns:

Puya feat. connect-r - american dream!

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

2NE1 - It hurts

| aaaaaaa1 a răspuns:

Am mai multe dar cel mai mult imi place
Katy Perry - Firework

| SussieLex a răspuns:

Buna! pai imi plac mai multe:

P! nk-Fu**in' perfect
P! nk-Raise your glass
Katy Perry-Firework
Tinie Tempah-Written in the stars
Shakira-Loca
slash ft fregie-beautiful dangerous

| AlexBitza a răspuns:

Nu mi-o luati in nume de rau (ce de mai jos) dar aici e pusa intrebarea"care este melodia voastra preferata?" nu zgomotul preferat.Alexandra Stan Anda Adam JustinN Beiber? ce e asta? bataie de joc?
Eu nu incerc sa spun ca e bine sa ascultati muzica de opera dar totusi nici chiar asa.Sunt destui artisti ale caror creatii se pot numi muzica si voi ascultati mizerii din astea?
Acum sa fiu on topic (o sa-ti dau 3 melodii pentru ca sunt stiluri diferite )Alexander Rybak-Funny little world (de fapt mie imi plac mia toate melodiile lui dar am zis sa aleg una )
Queen-Bohemian Rapsody
Vitas-Smile
P. S.: Sa nu credeti ca sunt in varsta si de aia imi plac melodiile de mai sus, am 16 de altfel cred ca si majoritatea utilizatorilor au tot atat.

Răspuns utilizator avertizat
| DrDeath a răspuns:

Justin Bieber-Baby este melodia mea preferata.

| WholeWorld a răspuns:

Eu nu am o melodie preferata nu ma pot decide dupa o saptamana ma plictisesc de orice melodie mai bine as zice ce gen de muzica ascult asa ca Hip-hop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate melodiile.ca sati zic sincer, favorita mea este my love on you si este cantata de anda adam

| Caty_3047 a răspuns:

We never be alone -Deepside deejays, Tot mai sus -Guess who

| ela1daniela a răspuns:

Corina no slipin

| ela1daniela a răspuns:

Corina no slipin