| Alessaa a întrebat:

Care este melodia voastra favoritabatting eyelashes? :3

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mi-a venit in minte "Activ-lucruri simple". nu stiu de ce

| Emmeii a răspuns:

Bună.

În acest moment :
https://www.youtube.com/watch?v=o3SqUUoJjW8

O zi bună!

| Pricked a răspuns:

Săptămâna asta, am sărbătorit moartea lui Joffrey ascultând încontinuu The Rains of Castamere.
https://www.youtube.com/watch?v=w3QW8PVyyNM

| Polaris a răspuns (pentru Pricked):

Mai mult m-a ofticat când a aruncat cu nu mai știu ce în Jonsi. Nimeni nu se ia de Jonsi cât timp trăiesc eu în Westeros.

| Pricked a răspuns (pentru Polaris):

Mi-am amintit de tine. Te-am văzut acum ceva timp în Winterfell şi cred că şi tu ne-ai observat (pe mine şi pe Robb).
Oh, si când te gândeşti la vremurile acelea: Winterfell în picioare, Robb în viaţă, plin de energie. Îţi vine să crezi că m-a lăsat pentru Talisa...Valiza?
Edit: Eu l-am părăsit; stătea prea mult cu Grey Wind.

| Polaris a răspuns (pentru Pricked):

Mă mir că m-ați văzut, credeam că sunt prea scund ca să fiu observabil. Abia mă observă Cersei și Jaime când dau din greșeală peste ei în timp ce și-o trag. (Pentru că dacă aș fi trăit în Westeros, aș fi fost Tyrion Lannister.)

| Pricked a răspuns (pentru Polaris):

Lol.
Apropo, ai citit căţuliile?

| Polaris a răspuns (pentru Pricked):

Primele 4, a 5-a o am pe noptieră de când am primit-o cadou de Crăciun, dar mi-e că o să am timp de ea când începe vara.

| Joanabibuz a răspuns:

Hot Mess - Cobra Starship