| Dominicc a întrebat:

Sall
cum as putea sa imi promovez si eu blogul?
sa il vada mai multe persoane?
am auzit ca ar fi bine sa faci sch de linkuri cu altii dar momentan nu stiu pe nimeni.
voi ce ziceti?
blogul e. http://c-constantin.blogspot.com/
inca muncesc la el.
sper sa va placa si voua

5 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Foaret dragut blogul. Eu am o gramada. Daca vrei trimite-mi un mesaj si o sa-ti spun cum sa pui mai multe gageturi.

| iuandfto a răspuns:

Buna din nou. Am vazut ca mi-ai trimis un mesaj dar se pare ca adresa mea de mail nu e validata. Eu am 15 ani. Daca te intereseaza adresa mea de mess este iuliana_andreuta. Am lucat cu bloguri (cu cele din blogspot ) si ma descurc cat de cat.

| CatalinMG a răspuns:

In primul rand schimba tema blogului. Sunt atatea teme gratuite pe net incat sunt sigur ca gasesti una mai frumoasa. Din start mi-a fost lene sa dau mai jos sa ma uit, dupa ce am vazut tema aia inchisa happy. Daca vrei te pot ajuta eu cu un schimb de link-uri. Iar daca vrei vizite mai multe, optimizeaza-ti blogul cu putin SEO (search engine optimization)

| axaa a răspuns:

E dragut blogu;;)
uite-l pe al meu:]: http://blogulpartialsecret.blogspot.com
si eu incec sa il mai "populez"ca sa zic asa=))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca l-ai pus la profil. Poi scrie subiecte cat mai cautate, interesante, astfel incat cautarea pe google sa-l acceseze. Pune-l la status, trimite mass cu el, negoziaza si cu tu cei care au blog.