| ScriuArticole a întrebat:

Ma pricep sa scriu articole, dar nu stiu cum sa ma promovez si ce trebuie sa fac.

Ar putea cineva sa ma ajute cu niste sfaturi?

Momentan am doua persoane carora le scriu, dar sunt prea putine.

4 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Fa-ti cont pe Wikipedia. Eu scriu articole acolo, uita-te pe profilul meu. Nu ai cum sa te promovezi acolo, insa poti sa scrii articole cu subiecte foarte cunoscute. Multi oameni le citesc. La fiecare articol exista un istoric unde cititorul poate vedea autorii.

| Parasca_Iulian_1976 a răspuns:

Caut persoane care sa scrie articole - minim 300 - 500 cuvinte Va rog sa lăsați un răspuns / sa trimiteți un mesaj privat cu: - 2- 3 articole scrise pana acum? sau pe email iulian.parasca@first-car.ro

| ScriuArticole explică:

Am uitat sa precizez ca le scriu pentru 0. 33 centi/100 cuvinte in conditiile in care pretul pietei este de 1 euro / 100 de cuvinte.

Acesta este blogul meu: http://x-articole.blogspot.com/