| cosmindore2001 a întrebat:

Sall cum pot sa formatez un mp4 ca sa mearga pe Samsung galaxy ace si niste melodii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci YTD(youtubedownloader). Dupa ce descarci, deschizi programul, dai clic pe "Convert", apoi la "select the video file" aduci melodia dorita, apoi mai jos la "convert video to" alegi cell phone(H.263 3 GP). Bun acum mai ramane sa alegi unde vrei sa se salveze in calculator, de preferinta faci un folder nou sa poti gasi mai repede, si dai clic pe "convert video".De asemeni cu programul acesta poti descarca de pe youtube, si converti in ce format vrei.e simplu chiar foarte simplu si eu am bagat o multime de melodii in telefon, succes. Uite de unde poti descarca programul http://www.ytddownloader.com/