| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, ce alegeti:Iphone 4s Sau Samsung Galaxy S II?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Logic s II

| benny a răspuns:

Samsung Galaxy S II acum fiecare cu parerea lui

| 0rlando a răspuns:

Samsung Galaxy S II

Răspuns utilizator avertizat
| ionuutzuu a răspuns:

Daca vrei sa cumperi, S2, daca vrei doar intrebare de caterinca 4S.

| alinae a răspuns:

S II.Nu te lua dupa ce spun ceilalti cu Iphone 4s. Daca doar e cunoscut si cumparat asta nu inseamna ca e mai bun.Plus ca de ce sa iti iei Iphone 4s daca are doar o aplicatie vocala, in engleza?

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ba sunteti nebuni cu iphone-ul vostru de tot rahatul.Are o gramada de prostii in el si lipsesc alea elementare...Nu are radio, bluetooth nici atat, cand vrei sa bagi o melodie pe el iti trebuie cont pe ytunes etc...
Cel mai bun e Samsung Galaxy S II pentru ca este cel mai bun la ora actuala.

| xStefanXxX a răspuns:

Parerea mea este Iphone 4s

| JiHyun a răspuns:

Galaxy S II pentru ca:are multe aplicati, bateria dureaza mlt mai mult etc.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Iphone 4s

| NuImiPunNume a răspuns:

Samsung galaxy s II

| ametitul a răspuns:

Galaxy s II fara sa ma gandesc de 2 ori big grin

| DrDeath a răspuns:

Galaxy S 2 !

| AnonimNoName a răspuns:

Samsung Galaxy S II, pentru ca iPhone 4s se zice ca inca nu este finalizat complet, inca mai lucreaza la el si nu stiu daca voi ati auzit, dar un iPhone 4s a ars in buzunarul unui om, cauza nu o stiu thinking exact. fiecare cu parerile lui, dar eu as alege Samsung Galaxy S II

| AlexxoDany a răspuns:

Galaxy S 2

| Iullianna a răspuns:

Iphone 4S

Răspuns utilizator avertizat
| llMeltingyoull a răspuns:

Glaxy S 2

| skillone a răspuns:

I phone 4s

| Vatamaniuc_Traian_1990 a răspuns:

Galaxy S 2!

| stanilaedi a răspuns:

Galaxy s2 cu siguranta.am fost proprietar de 4s si e bataie de cap cu el.,, esti limitat la faptul ca il poti folosi numai cu itunes pe pc tau, iar daca ii faci jailbrack dupa ce ti s-a terminat bateria il poti aprinde numai cu programul de jailbrack ( pentru avansati) ...PS. galaxy s II este mai bun decat iphonul