| αηdяεy a întrebat:

Sall, imi puteti da niste nume de melodii gen club, house, dance nu conteaza...Sa fie faine^^
Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| andrey910 a răspuns:

Alex Velea - One Shot

Anda Adam - Show Me

Edward Maya ft. Vika Jigulina - Desert Rain

Tinie Tempah Ft. Eric Turner - Written In The Stars

Alba Wings - Say Goodbye To Yesterday

Bruno Mars - Just The Way You Are

Bruno Mars - Grenade

Bruno Mars - All She Knows

Guess Who - Manifest

Qpido Level - The Pitzi Song

Bass Hunter - I Miss You

Elena Gheorghe - Midnight Sun

Dj Sava ft Raluka - Shake That Money Maker

Puya ft Connect-R - Americandrim

Guess Who - Manifest

Voxis - Tell Me Everything

Cheryl Cole - Promise This

Jimmy Dub - Monday

Lauryn Feat. Sunrise Inc - Gypsy Queen

Phelipe - Gitana

Nelly - Just A Dream

1 răspuns:
| dantedante a răspuns:

Buna, pentru muzica de club incearca piesele astea :
mark mendes and mike jacinto - molly (original_mix)
mark knight - devil walking
sergio ramos - be loved original_mix
Jesse Voorn & Jorgensen - Troubled So Harder (Alex Kenji Remix)
Alexander Dennon & Toni Rico - De Mojitos Con Blur (Dani Masi Mash-up)
AMBUSH ft ALBERT NEVE - ATUN CON PAN [CLUB EDIT]
Danny Freakazoid & Matt Caseli - Sign Your Name (Across My Heart) (Original Mix)
Dick Ray - Kill Bill (Original Mix)
DJ Juanpa - Larandela (Danny Costta Remix)
Duck Sauce - Barbara Streisand [Original Mix]
Federico Milani - Maggie (Original Mix)
Max Bett - Mad Clinic (Original Mix)
Pedro Carrilho ft. Kelly Pink - Bocalinda [original mix]
Chris Montana Feat Inusa Dawuda - Deep Down [Lucas Reyes Rio Dela Duna Remix]
Hector Pascual - Not Surrender (Original Mix)
In-Grid_-_Vive_Le_Swing (Phuture_Vibes_Remix)
Kevin Sanchez & Xavi Fernandez Pres. Arena - Will Be Your Light (Extended Mix)
Mecanik - Wonderland (Antoine Clamaran Vocal Mix)
Paul Thomas - La Bombo (Funkagenda Remix)
Steve Angello - Rave _'N_' Roll (Original Mix)
Vince Moogin - Cabo Verde (Original Mix)
Sarah McLeod - Dancing In The Dark ( Christian Luke Remix DRM )
Darío Nuñez & Jose AM - Wekelee (Javi Torres Remix)
David Amo, Julio Navas, Anqui - Baby (Ivan Pica Dub Reconstruction)
Gregor Salto feat. Chappell - We Get High [GS Club Mix]
Sebastien Rebels - Pelo Canela (DJ Fronter Mtrfckrs Remix)
Steve H - Outta Space (Barnes & Heatcliff Remix)
DJ Gregory & Gregor Salto featuring The Serafim Crew - Paris Luanda (Main Mix)
Ivan Pica & Rousseau - 3 Elements (Amsterdam Mix)
Dj Groover feat. Jelena Milosev - At Night (Malibu Breeze Remix)
Nicola Fasano & Steve Forest Feat Hinojosa & Zambrano - Gusta _o (Hinojosa & Zambrano Mix)
Sebastian Krieg, Strobe - Twist In My Sobriety (Boogie Pimps Remix)
The Shapeshifters - She Freacasa (Original Mix)
Booka Shade - Regenerate (Popof Remix)
Gianluca Fanteria and Fabio Amoroso - Sing My Song [Felipe c remix]
Pink Floid Vs. Rober Gaez Feat. Jocelyn Brown - Somebody Funky In The Wall (Submission Dj Bootleg)
Saeed Younan - Call You (Original Mix)
Mastiksoul, Paul G, Akon, Dada - Bang It All (Extended Club Mix)
Mastiksoul, Angelico Vieira, Dada - When I Fall In Love (Club Mix)
Manuel De La Mare, Lissat & Voltaxx - Club Around The World (David Amo & Julio Navas Remix)
Pete Tong & Paul Rogers - Headstrong (Original Club Mix)
Stylus Robb Mattias Feat Master Freez - Up In The Club (Original Mix)
Antoine Montana & Danyen feat. DJ Bo - Operation Magic Carpet (Celina Lewis Remix)
Criminal Vibes - La Colegiala (Original Mix)
d.o.n.s._and_shahin--rollin_deep_(denzal_park_remix)
Danny LeBlack - Physical 2010 (Original Mix)
Joan Reyes & Bass Kleph - Salida (Original Club Mix)
Tony Martinez & Dj Josepo - People sound (Juan Magan & Marcos Rodriguez Remix)
Alvaro & Afro Bro's Vs. DJ Kid - Dubbelfrisss (Alvita Remix)
Andrew Spencer - Video Killed The Radio Star (Dani Masi Mix)
Chris Lawyer - Sirens Call (Tomy Montana & Damian Newman Remix)
Frank Garcia Ft. Rebeca - Lambada (Dani Masi & Ruben Gonzalez Vocal Mix)
Javi Reina, Nicolas Ojesto feat. King Xamelo - Chikita (Alberto Vazquez Remix)
Libex - Gin Gin (Marshall Remix)
Nadia Ali - Rapture (Tristan Garner Elevation Remix)
Oriol Farre & Xavi Alfaro - The Horn (Esas Mujeres) (Dani Masi Mix)
Phunk Investigation feat. Boy George - Generations Of Love 2011 (Noferini Remix)
Syke'N'Sugarstarr - So Alive (Tito & Slider Remix)
Tom Novy - I Know U Want It (Da Fresh Remix)
Abel Ramos feat. Erire - Dream Come True (DJ Chus & David Penn Iberican Remix)
Bruno Barudi & Adriano Pagani - Oba Oba (Original Mix)
David Amo, Julio Navas - Happy End (Roy Rosenfeld Remix)
sper sa gasesti ceva bun :D
ps. multe dintre ele le poti asculta aici:
http://www.youtube.com/user/abcdefghi40056?feature=mhum