| GameMaster23 a întrebat:

Sall, stiti cantareti de hip-hop? Inafara de 50cent, eminem, fort minor.

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Bug.maafia
Parazitii
Spike
Guess who
Nane
Puya
Sisu
Bitza
Grasu xxx
Tataee
JerryCo
Bullet
NimeniAltu'
Vescan
Arrsura
Cedry2k
C.T.C
Cumicu
Keri
Grifo
Andore
Teasta
Octe
Moni-ca
Carbon
Dragonu
Chimie
Shoby
Deliric1
Exo
Raku
Camuflaj
Aforic
L Doc
Codu' Penal
Adrian Ţuţu
Cosy
Mecena
Criss Blaziny
Marco
Veritasaga
Racfm
Pretecst
Nedy Serum
Marijuana
R.A.C.L.A
Deliric
Silent strike

| onasis1961 a răspuns:

Romani:Ctc,cedry2k,2012,doc,cabron,dragonu,deliric,silent strike
Mecena,Arssura, R.A.C.L.A, Criss Blaziny, Marco, Nimeni Altu,Veritasaga, Teasta, Dudah, Racfm, Ombladon, Parazitii, Pretecst, Bitza
Nedy Serum
Cumicu
Bitza
Bullet
Andore
Nimeni Altu'
Ombladon
La Familia
Parazitii
BUG Mafia
Puya
Marijuana
Straini:Sean "Diddy" Combs,Kanye West,Shawn "Jay-Z" Carter,TimotHi "Timbaland" Mosley,Pharrell Williams,Kasseem "Swizz Beatz" Dean,Calvin "Snoop Dogg" Broadus, Andre "Dr. Dre" Young, Christopher "Ludacris" Bridges