| TheTiger a întrebat:

Am auzit de foooaarrrtteee multe ori la radio o melodie faina happy. Nu stiu cum ii refrenu sau ceva din ea, stiu numai ca ii ceva in araba si la un momentad in melodie face un pic de pauza, adica zice mai incet, si dupa aia zice iar tare. Puteti sa mi-a spuneti va rog? Multumesc?big grin. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| TheTiger explică:

Nu asta asta o stiu... ii una numai in araba

| TheTiger explică:

Am gasit-o nu mai trebuie. MS oricum big grin

| livio70 a răspuns:

Este vorba de Tony Ray feat Sin Project-Habibi http://livio70.blogspot.com/2011/02/e-hitmania-dance-vol29-2011.html