| AdrianDinamo a întrebat:

Am nevoie de un playlist cu muzica pentru sala de forta.Am cautat pe net albume sau chestii da nu am gasit nimic...cine imi da un link de unde sa descarc sau imi face un playlist care sa ma motiveze are FUNDA! Vreau melodii in general hip-hop fara rock. sa fie si melodii romanesti dar si internationale. MUltumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bulbucel a răspuns:

Salut, uite aici un colaj cu muzica moderna, poate-ti place, daca-ti place aboneaza-te, o sa mai apara si alte colaje.
https://www.youtube.com/watch?v=LmnnFJ6DEyI