| xBro a întrebat:

am o problema... am facut un video fara muzica si acum vreau sa bag muzica pe el e de 4:31 de secunde si as vrea sa stiu si eu cum sa bag muzica pe el DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Pozitivciik a răspuns:

Poti adauga videoclipul in un anumit program ca slideshow creator, mowie maker... si acolo adaugi si muzica, simplu convinabiil si foarte bun de a economisi timp)) (Poti scrie sms pentru a te ajuta mai bine ca sa nu-ti ea timp mult)

1 răspuns:
| xBro explică:

Am reusit pana la urma sa editez cu movie maker mersi mult janelll